הקמת עסק מכל סוג שהוא, כרוכה בהוצאה כספית ניכרת. ההוצאה הכספית נדרשת להקמת העסק, התאמת המבנה לצרכים הספציפיים שלו ושכירת עובדים מתאימים. בנוסף, יש להשקיע לא מעט ממון בחומרי גלם, מכונות ומכשירים ייחודיים לייצור וכמובן – גם ההפצה כרוכה בהוצאות. לפיכך, מרבית היזמים בתחילת הדרך נזקקים ללקיחת הלוואה להקמת עסק. אלו גופים אמונים על הענקת הלוואה להקמת עסק? מהם התנאים והדרישות מהיזם בהקשר לקבלת ההלוואה? להלן התשובות לסוגיות שהועלו

הלוואה להקמת עסק בערבות המדינה

מדינת ישראל קבלה, לפני קצת יותר משני עשורים, החלטה אסטרטגית משמעותית בנושי פיתוח עסקים חדשים. ההחלטה הייתה להעביר את כובד המשקל בכל הקשור לבניית עסקים, לעסקים הבינוניים והקטנים. מחקרים שנערכו הראו, כי מחצית העובדים במשק בקירוב מועסקים בעסקים קטנים ובינוניים. כיון שכך, ועל מנת להגדיל את מספר המועסקים ולהקטין את האבטלה במשק, הקימה מדינת ישראל קרנות המעניקות הלוואה להקמת עסק בערבות המדינה. הקרנות כאמור מסייעות לעסקים בשלבי הפעילות השונים שלהם להתפתח, תוך יצירת מקומות עבודה חדשים. בנוסף, הקרנות האלה חוסכות ליזמים ולבעלי עסקים את הצורך להעמיד ערבויות להלוואות שלהם, מה שהקשה עליהם בעבר לקחת מימון והלוואות להגדלת העסק. מנגד, מחויב בעל העסק להשקיע מכספו הוא, חלק ניכר מההשקעה. בנוסף, דורשת המדינה מעסקים שקבלו הלוואות, להגדיל ככל האפשר את מצבת כוח האדם שלהם.

הלוואה להקמת עסק – סוגי הלוואות נוספים

בנוסף לאמור לעיל, החלו גם בנקים מסחריים וגופים פיננסיים אחרים להעניק הלוואות עסקיות, בתנאים טובים ובפריסת תשלומים נוחה, לבעלי עסקים. הלוואה להקמת עסק ניתנות גם על ידי גופים פילנתרופיים שונים, וקרנות המעוניינות להשקיע באזורים מסוימים או באוכלוסיות מסוימות ולפתח אותן. לדוגמה, קרנות המשקיעות בעסקים בצפון או בדרום, או עסקים המעודדים יזמות בקרב נשים ערביות. גופים פיננסיים אחרים משקיעים בעסקים שהציגו תוכנית עסקית איכותית, שהסיכויים להגשמה שלה הם טובים.

אם יש לך עניין בקבלת הלוואה להקמת עסק, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב להקמת עסק עצמאי משלך. אנשי המקצוע של הלוואה מהירה יצרו אתך קשר בהקדם ויתאימו לך את ההלוואה הנכונה ביותר מבחינתך, שתאפשר לך להוציא לפועל את התוכניות להקמת עסק פעיל ומצליח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *