רכישת רכב חדש הפכה זה מכבר מפריווילגיה שרק מעטים נהנים ממנה, לעניין שבשגרה עבור חלק ניכר מהאוכלוסייה בישראל. עם הגורמים לכך ניתן למנות את האפשרות להשגת מימון לרכב חדש בקלות יחסית וביעילות, וכן את פריסת התשלומים הנדיבה על פני תקופה ארוכה. כיצד הפך המימון לרכב חדש לכל כך פופולארי? מדוע מוצעת כמעט לכל רוכש פריסת תשלומים נוחה, מה שלכאורה מנוגד להיגיון? היכן ניתן להשיג מימון לרכב חדש בתנאים הטובים ביותר ובמהירות הרבה ביותר האפשרית? כל התשובות במאמר שלפניכם.

מימון לרכב חדש ועלייה ברמת החיים

אחד הגורמים לעלייה בהיקפים של מימון לרכב חדש שלוקחים הן אנשים פרטים והן עסקים קטנים וחברות גדולות, הינו העלייה רבתי ברמת החיים בישראל וביכולת של הלווה הממוצע לעמוד בהחזרי ההלוואה. בנוסף, נמצאה הדרך לגלם את ירידת הערך של הרכב החדש, במיוחד בשנים הראשונות שלו, באופן שלא יפגע בגוף המלווה גם אם הלווה לא יעמוד בתשלומים לאורך זמן. לפני לא יותר משני עשורים, עדיין היה קיים קושי מסוים ברכישת רכבים. זאת, הן מפאת המחיר שלהם והן בגלל העדר מקורות זמינים שיעניקו מימון לרכב חדש בתנאים אטרקטיביים. בשנים האחרונות המצב השתנה לטובה. כיום המימון הוא זמין, נוח וההשגה שלו מהירה יחסית

מימון לרכב חדש וחלוקה לתשלומים

בשנים האחרונות מוצע לכל רוכש רכב המעוניין בכך, מימון לרכב חדש הכולל הלוואה בפריסת תשלומים נוחה. בדרך כלל מדובר בפריסה מעל חמש שנים, כלומר שישים החזרים, ואולם לאחרונה ניתן להשיג מימון גם בפריסת תשלומים גבוהה יותר. ההיגיון מאחורי פריסת התשלומים כאמור, הוא שהיא תגדיל מאד את רכישת הרכבים החדשים. כתוצאה, ההכנסה הקבועה של חברות הרכב והליסינג השונות לא רק שלא תיפגע, אלא שהיא תגדל באופן משמעותי. ככל שיותר רכבים נמכרים, כך יוצרות החברות המשווקות בסיס הכנסה גדול במיוחד, לאורך תקפה משמעותית.

אם יש לך עניין לקחת מימון לרכב חדש בתנאים אטרקטיביים ובפריסת תשלומים נוחה, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יאתרו עבורך את ההלוואה הנכונה, שתאפשר לך לממש חלום ישן ולרכוש רכב חדש במהירות וביעילות.

מחשבה אחת

  1. אני המצהיר אבו רוקן עסאם אני נמצא בתילך חלדון פרעון עד תארך 6\1\2022 בעזרת השם אני מסים את כול החבות ואני יש לי שתי משכורות רק אני מקבל במסקרת אשרי ואני מבקש הלווה לרכב חדש וין לי בעיה להראת קבע ו בבנק אני מגיע למשכריורת של 15000שח ואם יש אפשרות אני מוכן לכול דרשה תודה לכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.