הצורך בלקיחת הלוואות מתעורר מדי פעם בפעם, הן בקרב בעלי עסקים והן אצל יחידים ומשפחות. המעוניינים לרכוש מוצר או שירות יקרים, לצאת לחופשה או לערוך שיפוצים ושינויים בבית או בעסק. ואולם לא אחת, הגורם המרתיע מפני נטילת הלוואה וביצוע העסקה, הינו ההחזרים הגבוהים בגין ההלוואה, שעלולים להעיק על התקציב העסקי או המשפחתי. הלוואת בלון עשויה להיות הפתרון הנכון בזמן הנכון ולהפוך את ההכנסה העתידית להוצאה עכשווית. מהי בדיוק הלוואת בלון? מהם התנאים שבהם ניתן לקבל הלוואה כזאת? היכן ניתן לקבל הלוואה מהסוג הזה במהירות יחסית ובתנאים טובים? להלן כל מה שצריך לדעת על הלוואות בלון.

הלוואת בלון – מה זה בעצם

הלוואת בלון היא הלוואה הניתנת לאדם ככל הלוואה רגילה. מה ששונה בין הלוואה כזאת לבין הלוואה אחרת, הוא האופן שבו מתבצע ההחזר. אם בהלוואה רגילה מתחלק הסכום הכולל של הקרן והריבית לתשלומים חודשיים, הרי שבהלוואת בלון מחזיר הלווה בכל חודש את הריבית וההצמדה על כל סכום ההלוואה בלבד. בבוא העת, מחזיר הלווה את כל סכום הקרן בבת אחת, ובזה מסתיימת תקופת ההלוואה. מבחינת הריביות, ברור שבהלוואת הבלון תשלומי הריבית גבוהים יותר, כיון שבכל חודש משולמת הריבית עבור כל הסכום. עם זאת, התשלום החודשי באופן הזה הוא מזערי, ועבור הלוואה של עשרות אלפי שקלים משולם החזר של כמה עשרות שקלים בכל חודש.

הלוואת בלון – תנאים לקבלה

על מנת לקבל הלוואת בלון כאמור לעיל, חייב מבקש ההלוואה להפקיד ערבות כל שהיא. בדרך כלל, מדובר בתוכנית חיסכון, קרן השתלמות או כל סכום אחר שעתיד להשתחרר במועד ידוע כל שהוא. למעשה, המטרה היא לקבל מזומנים באופן מיידי, בתמורה להפקדת הסכום העתידי בידי המלווים. המלווה שטיל הלוואת בלון משלם רק את הריבית וההצמדה, וכשמשתחררת הקרן או תוכנית החיסכון, מועבר סכום ההלוואה המקורי (הקרן) למלווים. יתרת הסכום, אם ישנה, מועברת ללווה.

אם יש לך עניין לקבל הלוואת בלון, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ואנשי המקצוע המעולים של הלוואה מיידית יצרו אתך קשר בהקדם. הם יבחנו את הבקשה ויאתרו את ההלוואה המתאימה ביותר עבורך. בנוסף, הם ילוו אותך לאורך כל הדרך עד לקבלת המזומנים בבנק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *