רכישת רכב חדש כרוכה בהוצאה כספית משמעותית. מי שמעוניין לרכוש רכב חדש כאמור. מתלבט בדרך כלל בין מספר אופציות אפשריות לרכישת הרכב. אופציה אחת היה לקחת הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית, שתשמש אותו לביצוע הרכישה. אופציה אחרת הינה להמתין למועד שבו משתחררת קרן השתלמות או תוכנית חיסכון אחרת. זאת, כיון שמשיכה מוקדמת עלולה להיות מחויבת במס. ואולם האופציה המועדפת במקרים רבים, היא לקיחה של הלוואת בלון לרכב. ההלוואה הזאת מאפשרת רכישה של הרכב הנחשק, תוך שהתשלום עבור הרכב מתבצע בפועל ברגע שקרן ההשתלמות או תוכנית החיסכון משתחררת. מהי בעצם הלוואת בלון לרכב? מי מעניק הלוואת מהסוג הזה ובאילו תנאים? בשורות הבאות נרחיב את היריעה באשר לאופציה מעניינת וברת ביצוע.

הלוואת בלון לרכב – מה זה אומר

הלוואת בלון לרכב פירושה בעצם לקיחת סכום כסף כהלוואה, כאשר אורך זמן ההלוואה נקבע מראש. ומותאם למועד הפקיעה של תוכנית חיסכון גדולה. במהלך תקופת ההלוואה, משלם הלווה רק את הריביות ואת ההצמדה של ההלוואה. רק בתום תקופת ההלוואה, מעביר הלווה את בכום הקרן בחזרה לגוף המלווה. החיסרון הגדול של הלוואת בלון לרכב טמון בעובדה שלכל אורך התקופה, הלווה משלם ריבית והצמדה על כל הסכום. היתרון הגדול בהלוואה מהסוג הזה, היא העובדה שניתן באמצעותה לגשר על תקופת מעבר, עד לפדיון של קרן השתלמות, קרן פנסיה, קופת גמל או כל חיסכון אחר לטווח רחוק. המלווה משעבד מראש את הסכום הנדרש מהתוכנית כאמור, כאשר עם פקיעתה עובר הסכום לרשות המלווים.

מי נותן הלוואת בלון לרכב

בעבר הלא רחוק, הלוואת בלון לרכב ובכלל, לא הייתה נפוצה. ואולם מהפכת המידע, והאפשרות לעקוב אחרי המתרחש בתוכנית חיסכון של הלווה בצורה טובה, נוטים גם הבנקים וגם חברות וגופים פיננסיים אחרים, להעניק הלוואת בלון לרכב ולמטרות אחרות. כך, כל הצדדים יוצאים נשכרים. הלווה משלם סכום חודשי קטן יחסית, שלא מעיק על התקציב החודשי שלו. המלווה מקבל את הריבית, תוך שסכום הקרן מובטח לו מראש. אם יש לך עניין לקחת הלוואת בלון לרכב זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהגיש בקשה להלוואה. אנשי המקצוע של הלוואה מהירה יחזרו אליך בהקדם ויאתרו עבורך את ההלוואה המהירה ביותר, בתנאים הטובים ביותר האפשריים עבורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *