המשמעות שלהן

הלוואות מיידיות ללא תלושי שכר והן הלוואות שניתנות ללווים שלא בהסתמך על השכר החודשי, אלא על פרמטרים שונים אחרים. למי מתאימות הלוואות בלי תלושי שכר? אילו מסמכים חלופיים ניתן להשיג? בשורות הבאות נעסוק בהלוואות שלא על בסיס הכנסה חודשית.

הלוואה לכל מטרה עד 500,000 ₪ תוך 48 שעות

  למי מתאימות הלוואות מיידיות ללא תלושי שכר

  הלוואות מיידיות ללא תלושי שכר מתאימות במקרים שבהם ההכנסה העיקרית של הלווים איננה מתבססת על תלושי שכר, אלא על מקורות אחרים. מדובר בדרך כלל בעצמאיים, שההכנסות שלהם אינן משכר דווקא אלא הן פונקציה של סכום העסקאות החודשיות שלהם. מדובר לרוב בעוסקים זעירים או עוסקים פטורים, או כאלה שההכנסה שלהם נגזרת מאחוזים עבור מכירות. במקרים כאלה, יש חשיבות רבה מאד להצגת דפי חשבון הכוללים פירוט הכנסות. זאת, במטרה לחשב את ההכנסה הממוצעת בפועל של הלווים.

  הלוואות מיידיות ללא תלושי שכר ניתנות גם במקרים שהלווה נותן תמורת ההלוואה המחאות, המהוות למעשה את הערבות להחזרים. במקרה כזה, כל מה שנדרש הוא לבדוק שהחשבון איננו מוגבל ואין בו בעיות מיוחדות הדורשות התייחסות. גם במקרים כאלה, החלופה לתלושי השכר הם דפי החשבון והאובליגו של הלווה בבנק.

  תלושי שכר ומסמכים חלופיים

  הלוואות מיידיות ללא תלושי שכר מונעות התייחסות להכנסה הקבועה והמשמעותית ביותר של מרבית הלווים, היא המשכורת. עם זאת, לקוחות שאינם מסתמכים על שכר על עבודה כצורת ההכנסה העיקרית שלהם, צריכים להציג מסמכים המעידים על ההכנסה ומקורותיה. לחילופין, מבקשים הגופים המלווים סוג של ערבות כנגד ההלוואה. ערבות כאמור יכולים להיות חסכונות, בין אם הם מתנהלים בבנק ובין אם במקומות אחרים, דוגמת קרן השתלמות, ובעיקר כזאת המשתחררת בקרוב.

  אם יש לך עניין בנטילת הלוואות מיידיות ללא תלושי שכר, זה המקום הנכון עבורך. אנו פועלים בשוק ההלוואות מזה שנים, ומתמחים במתן הלוואות במגוון דרכים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים שלנו יתאימו לך את ההלוואה הנוחה ביותר והנכונה ביותר עבורך. תנאי ההלוואה והריביות מותאמים אישית לעל לווה על פי המצב הספציפי שלו ועל פי הערבויות שהוא מסוגל, אם הוא מסוגל להעמיד להלוואה.

  הלוואה לכל מטרה עד 500,000 ₪ תוך 48 שעות

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *