הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות הן הלוואות הניתנות על ידי גופים פיננסיים שונים שאינם בנקאיים. מזה כמה וכמה שנים שמדינת ישראל מעודדת גופים פיננסיים חיצוניים שאינם בנקאיים להיכנס לשוק ההלוואות. זאת, על מנת להגדיל את התחרות בשוק ולתת לבעלי עסקים אופציה נוספת לקבלת אשראי שלא באמצעות הבנקים דווקא. אילו גופים פיננסיים מעניקים הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות? מה היתרון לבעל העסק כשהוא לוקח הלוואה שלא באמצעות הבנק? היכן ניתן להשיג הלוואות חוץ בנקאיות במהירות ובתנאים טובים? להלן התשובות.

הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות – היכן משיגים אותן

כאמור, מדינת ישראל פתחה את שוק ההלוואות וכיום היא מאפשרת לגופים פיננסיים שונים להעניק הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות בתנאים סבירים ובמהירות גבוהה. פתיחת שוק ההלוואות יוצרת תחרות עם הבנקים, מה שבאופן טבעי מקטין את הריביות ומשפר את תנאי ההלוואה שבעל עסק יכול להשיג. עם הגופים החוץ בנקאיים שנכנסו לשוק ניתן למנות חברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות פנסיה וחברות השקעה שונות. מבחינתן, מתן הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות מהווה השקעה הרבה יותר טובה מאשר השקעה במניות, שהתשואות עליהן בשנים האחרונות היו נמוכות.

הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות והיתרון לבעל העסק

כאשר בעל עסק לוקח הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות, סכום ההלוואה איננו כלול באובליגו שלו בבנק והוא לא משפיע על ההתנהלות הבנקאית שלו. לדבר הזה יש משמעויות רבות, בעיקר בגלל שכאשר בעל עסק חורג ממסדרת האשראי, הבנק עלול לחסום לו את האשראי בצורה אגרסיבית. הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות מתנהלות בין בעל העסק לבין הגוף המלווה, כאשר לבנק אין כל נגיעה לנושא. יתרון נוסף לבעל העסק טמון במהירות היחסית שבה מועבר סכום ההלוואה לעסק, דבר שדווקא בבנק עלול לקחת זמן.

הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות

אם יש לך עניין לקחת הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות ולשפר את המצב הכספי בעסק שלך, זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע של הלוואה מהירה יבדקו את הבקשה שלך וימצאו עבורך את ההלוואה המתאימה ביותר לעסק שלך. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמקצוענים שלנו יחזרו אליך בהקדם, להמשך התהליך ולהתאמת ההלוואה והמימון המתאימים ביותר עבורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *