האם זה אפשרי?

אחת הבקשות החוזרות ונשנות של לווים פוטנציאליים הינה קבלת הלוואה 200 אלף ללא ערבים, או הלוואות בסכומים משמעותיים אחרים. מהן המשמעויות של החתמת ערבים להלוואה? מהן החלופות האפשריות להחתמת ערבים? בשורות הבטות נעסוק בביטחונות הנדרשים לקבלת הלוואות ללא ערבים.

החתמת ערבים והמשמעויות שלה

החתמת ערבים להלוואות קטנות, בינוניות וגדולות, כולל משכנתאות, היתה דרך פעולה מקובלת עד לפני כשני עשורים. מצד אחד, החתמת הערבים הפחיתה בצורה משמעותית את הלחץ על לווים שלא יכלו להעמיד ערבויות להלוואות. מצד שני, התפתחה תעשייה של ערבים פיקטיביים, או חתימות הדדיות על ערבויות. מבחינת המלווים, מדובר בסיכון עצום, בעיקר לאחר שבתי המשפט דחו על הסף תביעות כספיות מהמלווים כלפי ערבים ללווים לא עמדו בהחזרי ההלוואה, וחייבו את המלווים למצות תחילה את כל האמצעים עם הלווים. מבחינת הערבים, הלוואה 200 אלף ללא ערבים מקטינה את הסיכון לכך שיום בהיר אחד הם יקבלו תביעה כספית רק בגלל שמי שהחתים אותם על הערבות לא עמד בתשלומי ההלוואה שלו.

הלוואה 200 אלף ללא ערבים – חלופות אפשריות להחתמת ערבים

בדרך כלל, החלופות האפשריות להחתמת ערבים הן הפקדת ערבויות בידי המלווים. אחת האפשרויות הינה קבלת ערבות בנקאית – אבל בסכומים גבוהים הבנקים לא ממהרים להוציא כתבי ערבות אלא כנגד כספים קיימים. אופציה נוספת הינה שעבוד נכס נדל"ן קיים ורישום הערת אזהרה לטובת המלווה, כפי שמבוצע במשכנתאות. אפשרות נוספת היא שעבוד חסכונות, קרנות השתלמות ואפילו קרנות פנסיה, לטובת המלווים. כל החלופות הנזכרות לעיל מאפשרות נטילת הלוואה 200 אלף ללא ערבים במהירות יחסית תוך סיכון מינימאלי למלווים. בנוסף לערבויות כאמור, הלווים חייבים להעביר למלווים מידע רלבנטי – ריכוז האובליגו שלהם, תלושי שכר וכן דפי חשבון המאפשרים בחינת ההתנהלות שלהם בבנק.

אם אתם מעוניינים לקחת הלוואה 200 אלף ללא ערבים ואם לרשותכם עומדות ערבויות כאמור לעיל או ערבויות קבילות אחרות, זה המקום הנכון עבורכם. אנו מתמחים במתן הלוואות לכל דורש בסכומים משתנים, ועוסקים בתחום מזה שנים ארוכות. היועצים הפיננסיים שלנו יודעים להתאים לכל לווה פוטנציאלי את ההלוואה המתאימה ביותר עבורו, בפריסת התשלומים המתאימה לו. מאחורינו לקוחות מרוצים רבים, שההלוואות שלנו שיפרו את מצבם הפיננסי ואפשרו להם להשיג מטרות שונות בחיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.