רכישת דירה היא לרוב העסקה הגדלה ביותר שהאדם הממוצע בישראל עושה במהלך חייו. בעשר השנים האחרונות חלה עלייה דרמטית במחירי הדירות, מה שמקשה על זוגות צעירים ומשפחות כאחד לרכוש דירה חדשה. הנחיות בנק ישראל, המאפשרות לקיחת משכנתא של 75 אחוזים ממחיר הדירה בלבד, מסבכות עוד יותר את המצב ומחייבות רוכשי דירה ראשונה להשיג את הסכום הנותר בכוחות עצמם. בחלק ניכר מהמקרים, הדבר נעשה באמצעות הלוואה משלימה לדירה. מהי ההלוואה המשלימה לדירה ומה המשמעות שלה? אילו פתרונות אפשריים קיימים להשגת הסכום המשלים לדירה? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא הלוואה משלימה לדירה והדרכים להשיג אותה

הלוואה לכל מטרה עד 500,000 ₪ תוך 48 שעותהלוואה משלימה לדירה וקרנות פנסיה וחיסכון

אם יש לרוכשים הפוטנציאליים של הדירה תוכניות חיסכון למיניהן, הדבר הראשון שכדאי להם לעשות הוא לקחת את הכסף. הריביות שמקבלים על תוכניות כאלה הן אפסיות, יחסים להוצאה על הלוואה משלימה לדירה. בנוסף, קיימת האפשרות לקחת הלוואה משלימה לדירה באמצעות קרן הפנסיה או קרנות ההשתלמות. נכון לכתיבת שורות אלה, המחוקק לא הטיל הגבלות על הלוואות מהפנסיה לרכישת נדל"ן. עם זאת, חשוב להדגיש שבכל מקרה לא ניתן לקחת הלוואה על חשבון הפיצויים, אלא רק על חשבון הפקדת העובד והפקדת המעביד. ניתן לפרוס את תשלומי ההחזר על פני עד 7 שנים.

הלוואה משלימה לדירה באמצעות הגדלת משכנתא

אחת האופציות היותר מקובלות להשגת הלוואה משלימה לדירה הינה הגדלת משכנתא על דירה נוספת הנמצאת ברשות המשפחה, או נטילת משכנתא אם הדירה כאמור נקייה מהלוואות. האופציה הזאת מועדפת, כיון שכך תנאי ההלוואה אטרקטיביים מצד אחד, וניתן לפרוס את ההחזרים שלה על פני תקופה ארוכה מצד שני. מי שלא יכול להשתמש באחת משתי האופציות שהוזכרו לעיל, יכול לנסות ולהשיג הלוואה משלימה לדירה באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, שיאתרו עבורו את הגוף הפיננסי המתאים ביותר, שיעניק את ההלוואה הרצויה. אם יש לכם עניין בלקיחת הלוואה משלימה לדירה בהתאמה לצרכים וליכולת ההחזר שלכם, אתם במקום הנכון. צרו קשר כבר כעת ואנשי המקצוע של הלוואה מהירה יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו לכם למצוא את המימון המתאים, כך שרכישת הדירה תהפוך במהרה מחלום למציאות.

הלוואה לכל מטרה עד 500,000 ₪ תוך 48 שעות