כמה ריבית אשלם עבור רכב משומש?

אם אתה שוקל לקחת הלוואה לרכישת רכב ללא ריבית ולרכוש רכב יד 2, סביר להניח שהוא יהיה במחיר רכישה נמוך בהרבה בהשוואה לרכב חדש. הקפידו לחשב כמה תחסכו בריבית לאורך חיי ההלוואה שלכם כדי לראות אם תצאו ברווח בקניית רכב משומש במחיר רכישה נמוך יותר, ולא רכב חדש בריבית אפסית.

נניח שאתה רוכש מכונית משומשת ב-20,000 ₪, עם ריבית של 6% עבור הלוואה ל-5 שנים. במהלך חיי ההלוואה, תשלם ריבית של כ-1,200 ₪. השווה זאת לפחת הממוצע של 15-20% של מכונית חדשה כדי לקבוע את התמורה הטובה ביותר עבורך. (רמז: קניית מכונית משומשת תהיה כנראה האפשרות הזולה יותר.)

טיפים נוספים בקניית רכב משומש

עדיין לא בטוח מה לעשות? עיין ברשימה זו של המכוניות המשומשות הטובות ביותר לקנייה כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר לכספך. אבל, כאשר קונים מכונית משומשת, הקדיש את הזמן שלך לקבלת החלטה, והקפידו לבדוק את ההיסטוריה של הרכב.

כמו כן, קחו בחשבון שערכו של רכב יורד הרבה יותר מהר במהלך שלוש השנים הראשונות לחייו של הרכב ומתחיל להאט עד גיל חמש. לכן, למרות שהמכונית תמשיך לרדת בערכו, היא תעשה זאת בשיעור נמוך בהרבה. לכן, אם אתם מחפשים את התמורה הטובה ביותר, קחו בחשבון מכונית משומשת בת כחמש שנים, מה שאומר שהחלק הגדול של הפחת שלה כבר ירד. יש הרבה מכוניות בטווח הגילאים הזה שהן סבירות, בטוחות ובעלות תמורה טובה.

חזרה לרשימה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.