פירוש המונח חברה בע"מ הוא  חברה בעירבון מוגבל. המשמעות המעשית של ההגדרה הזאת, הוא שהחברה מתנהלת כישות נפרדת, והבעלים של החברה או העסק כאמור, לא ייתפסו כאחראים על החובות של העסק, אם וכאשר הוא ייקלע לקשיים. כל גוף המעניק הלוואה לחברה בע"מ צריך, לפיכך, לקחת בחשבון את התנאים הללו ולהתייחס אליהם. מהו ההבדל העיקרי בין הלוואה לחברה בע"מ לבין הלוואה עסקית לכל עסק אחר? כיצד מגשרים גופים פיננסיים שונים על ההבדלים כאמור? היכן ניתן להשיג הלוואות לעסקים בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה לסוג העסק ולאופי שלו? כל התשובות במאמר שלפניכם

הלוואה לחברה בע``מ והייחודיות שלה

כאמור, חברה בע"מ היא חברה בעירבון מוגבל, שלכאורה מנתקת את הקשר בין הבעלים של החברה לבין החובות שלי, אם וכאשר הם נוצרים. בעבר הלא רחוק, השתדלו אנשי עסקים להקים חברות מהסוג הזה, על מנת להימנע מתביעות משפטיות אישיות עבור חובות שהעסק יצר. הלוואה לחברה בע"מ ניתנה לעסק, כאשר בעל העסק או מורשה חתימה אישרו את ההלוואה כנציגי העסק בלבד. עם זאת, בשנים האחרונות מצאו גופים פיננסיים שונים, ובראשם הבנקים, דרכים יצירתיות בכדי להתגבר על המגבלה הזאת. בין השאר, הם מחתימים את הבעלים על ערבות בלתי מוגבלת בסכום עבור חובות של העסק, מה שהופך אותם למעשה לאחראים ישירים לחובות כאמור. זה המקום לציין שחברה בע"מ איננה מוגבלת מבחינת היקפי הפעילות, ולפיכך יכולה לקחת גם הלוואות גדולות, בהתאם לתנאים ולצורך.

הבנקים המסחריים בישראל, כמו גם גופים פיננסיים אחרים, מעניקים הלוואה לחברה בע"מ אך ורק לאחר בדיקה יסודית של העסק. הבדיקה כאמור עשויה להימשך זמן רב יחסית, אבל בסיומה תאושר ההלוואה, אם לעסק אין בעיות מיוחדות. גם גופים פיננסיים אחרים, כדוגמת חברות ביטוח וקרנות פנסיה שונות יעניקו בשמחה הלוואה לחברה בע"מ שהפעילות שלה יציבה ורווחית. אם יש לך חברה בע"מ ואם נטילת הלוואה לחברה בע"מ מעניינת אותך, זה המקום הנכון עבורך. מומלץ מאגד ליצור קשר כבר כעת, ואנשי המקצוע המיומנים של הלוואה מהירה יחזרו אליך בהקדם. הם ימצאו עבורך את ההלוואה המתאימה סיותר, בתנאים הטובים ביותר ובפריסת תשלומים נוחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *