כרטיס האשראי הפופולארי בישראל

שוק כרטיסי האשראי בישראל הוא אחד השווקים התוססים ביותר בעולם. הישראלי הממוצע רוכש באמצעות כרטיסי אשראי כמעט כל דבר – החל במוצרי יוקרה, ריהוט ומוצרי חשמל לבית וכלה ברכישות יום יומיות קבועות. ואולם בשנים האחרונות נוסף גם ממד נוסף לשימוש בכרטיסי האשראי – קבלת הלוואות באמצעות כרטיסי אשראי. הלוואה בכרטיס אשראי ויזה ניתנת לביצוע בקלות, וההלוואות בכרטיס כאמור מהוות חלק נכבד מסך כל ההלוואות כאמור. מהו כרטיס אשראי ויזה? מה ההבדלים בינו לבין כרטיסי אשראי אחרים? בשורות הבאות נסקור בקצרה את שוק כרטיסי האשראי בישראל

כרטיס אשראי ויזה והגלגולים שלו

חברת ויזה היא חברת אשראי עולמית, שהכרטיסים שלה משמשים חלק גדול מאס מכלל המשתמשים בכרטיסי אשראי בעולם. באירופה, 14% מכלל הרכישות מתבצע באמצעות כרטיסי ויזה. בישראל, מונפקים כרטיסי ויזה על ידי שתי חברות –  חברת כ. א. ל השייכת לבנק דיסקונט, וחברת לאומי ויזה, השייכת לבנק לאומי. במשך השנים בלעה לאומי ויזה חברה נוספת, לא בנקאית, שסיפקה כרטיסי ויזה. גם בישראל, כמו בחלק ניכר מהמדינות בעולם, מתבצעת חלק ניכר מפעילות האשראי בכרטיסי ויזה, הן של לאומי ויזה והן של חברות אחרות.

הלוואה בכרטיס אשראי ויזה וכרטיסים אחרים

ואולם מלבד שירותי אשראי ללקוחות וסליקה ללקוחות עסקיים, יכולים מחזיקי כרטיסי אשראי לקחת הלוואה בכרטיס אשראי ויזה, כמו גם באמצעות כרטיסי אשראי אחרים. ההלוואות כאמור ניתנות על ידי חברות וגופים פיננסיים שונים, החל בחברות ביטוח, קרנות פנסיה והשתלמות וכלה בחברות האשראי עצמן וחברות ייעודיות שמהות העיסוק שלהן הוא הענקת הלוואות.

ההבדלים בין כרטיס ויזה לבין כרטיסים אחרים הוא מידת והתפוצה שלו במדינות בעולם והאפשרות להשתמש בו בעת הנסיעות לחו"ל. בכל העולם יש שלוש חברות שונות, שכל אחת מהן פועלת באזורים שונים בעולם. כתוצאה, התפוצה של ויזה והאפשרות לסלוק את הכרטיסים שלה בכל מקום, מסייעות להגברת הפופולאריות של הכרטיס.

אם יש לך עניין לקחת הלוואה בכרטיס אשראי ויזה, זה המקום הנכון עבורך. כדאי לך ליצור קשר כבר כעת ולקבל את השירותים הטובים של חברה בעלת מוניטין הפועלת בהצלחה מזה שנים רבות בתחום ההלוואות.  אנו נתאים עבורך את ההלוואה המתאימה ביותר עבורך בתנאי ההחזר הנוחים ביותר.

מחשבה אחת

  1. blank קובי ליאון הגיב:

    מעוניין בלקיחת הלוואה מהירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.