הצורך בקבלת הלוואה מתעורר לא אחת, הן אצל עסקים והן אצל אנשים פרטיים. ואולם לא אחת קורה, שהבנקים מסרבים להעניק הלוואה מסיבות שונות. גם במצב נזה, על בעל העסק לדעת שהדבר הנכון ביותר לעשות הוא לחפש הלוואה בטוחה לעסק שלו, ולא לפנות למקורות או לגופים פיננסיים, שעלולים לגבות ממנו ריביות מופרזות, או להתנהל באופן בעייתי. מהן הסיבות האפשריות שבגללן נמנעים הבנקים מלהעניק הלוואה? אילו גופים פיננסיים מעניקים הלוואה בטוחה לעסק? כיצד ניתן לבדוק אם הגוף המלווה אכן רשאי להעניק הלוואות? בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה בנושא ההלוואות הבטוחות וכיצד להימנע מנטילת הלוואות בעייתיות.

הלוואה בטוחה לעסק אחרי סירוב בבנק

כאשר הבקשה של בעל עסק לקבלת הלוואה בטוחה לעסק באמצעות הבנק נדחית, הדבר שמחייב אותו לפנות לגופים פיננסיים אחרים. אלא שדחיית הבקשה נובעת לעיתים קרובות מסיבות טריוויאליות, כגון חריגה ממסגרת האשראי או אי עמידה בהתחייבויות כספיות. זאת, אפילו אם הדבר קרה רק פעם אחת. בנוסף, אם הלווה הוא מוגבל בחשבון הבנק, הוא יקבל במרבית המקרים סירוב. כיון שכך, גם עסקים רווחיים ויציבים עלולים לקבל סירוב, דווקא כשהם צריכים את הכסף. במקרה הזה, יש גופים פיננסיים אחרים המעניקים הלוואה בטוחה לעסק.

היכן משיגים הלוואה בטוחה לעסק

עם הגופים הפיננסיים המעניקים הלוואה בטוחה לעסק ניתן למנות חברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות פנסיה גדולות וגופים פיננסיים אחרים, שיש להם אישור ממשרד האוצר לעסוק בתחום. זה המקום לציין שכל גוף פיננסי המציע הלוואות חייב לקבל אישור ממשרד האוצר לעסוק בתחום. בלי אישור מתאים, עיסוק בהלוואות מהווה עבירה פלילית. הלוואה בטוחה לעסק מגופים שיש להם אישור, יינתנו על פי התנאים וההגבלות כפי שמתפרסמות מעת לעת על ידי בנק ישראל, ולא מעבר להן.

אנשי המקצוע המיומנים של הלוואה מהירה יאתרו הלוואה בטוחה לעסק אך ורק באמצעות גופים שאושרו על ידי משרד האוצר, ועומדים באמות המידה הנדרשות להענקת הלוואות. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמקצוענים שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יבדקו את הבקשה שלך ויסייעו לך להשיג את המימון הנדרש במהירות וביעילות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *