מה זה אומר ומתי זה אפשרי

נטילת הלוואה בחשבון מוגבל היא בעייתית מאד. הבנקים אינם נוטים להעניק הלוואות לבעלי חשבונות מוגבלים ואילו גופים פיננסיים אחרים עשויים להקשיח את התנאים בנושא הזה. מהו חשבון מוגבל? מדוע הבנקים מקשים על קבלת הלוואה בחשבון כזה? היכן בכל זאת ניתן לקבל הלוואות לבעלי חשבונות מוגבלים? בשורות הבאות נביא הסבר בכל הקשור בהגבלות בחשבון ומשמעותן לעניין ההלוואות.

חשבון מוגבל – מה זה אומר

הגבלה בחשבון הבנק של אדם בבנק, נוגעת לאפשרות של בעל החשבון לעשות שימוש בהמחאות (צ'קים) בחשבון. מי שהחשבון שלו מוגבל, יכול להמשיך ולפעול בחשבון בכל דרך אפשרית, למעט שימוש בהמחאות. הגבלה בחשבון הינה תוצאה של מצב שבו בעל החשבון חילק עשר המחאות ללא כיסוי, בתוך תקופה של שנה אחת או פחות בין ההמחאה הראשונה ללא כיסוי, לבין ההמחאה האחרונה. חישוב ההמחאות המבוטלות לא כולל המחאות שהוחזרו בגלל עניין טכני, ובתנאי שברגע ההחזרה היתה יתרה מספקת שהייתה מאפשרת לכבד את ההמחאה, אם היתה תקינה.

הלוואה בחשבון מוגבל היכן ניתן לקבל

נטילת הלוואה בחשבון מוגבל היא לכאורה אפשרית, כיון שלמעט שימוש בהמחאות כל שאר האפשרויות בחשבון הן זמינות. עם זאת, הגבלה בחשבון היא סימפטום המעיד על התנהלות בעייתית. זאת הסיבה לכך שהבנקים אינם נוטים לשתף פעולה עם מי שחשבונו מוגבל. זה המקום לציין שהגבלה ראשונה בחשבון אחד לא משפיעה על חשבונות אחרים וניתן להמשיך להתנהל איתם כרגיל.

הלוואה בחשבון מוגבל ניתנת לרוב רק על ידי גופים חוץ בנקאיים ורק לאחר בדיקה מעמיקה של הלווה ושל ההתנהלות הכללית שלו בחשבון. בדרך כלל, חברות המעניקות הלוואות חוץ בנקאיות יעניקו את ההלוואה בתנאים שונים מאלה שהבנקים מציעים עבור אותן הלוואות עצמן.

אם יש לך עניין לקבל הלוואה בחשבון מוגבל, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יתאימו עבורך את ההלוואה הנכונה ביותר בהתאמה למכלול הגורמים שנבדקו. אנו פעילים בשוק ההלוואות מזה כמה וכמה שנים ומתמחים בהענקת הלוואות מותאמות לצרכים וליכולות של הלווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.