מה חשוב לדעת?

הלוואה בהוראת קבע למוגבלים בבנק הינה הלוואה הניתנת למי שחשבון הבנק שלהם הוגבל, והם אינם יכולים למשוך כספים בחשבון הבנק שלבם באמצעות המחאות. מהו בדיוק חשבון מוגבל? מהם התנאים להגבלה בחשבון הבנק? כיצד ניתן לקבל או למשוך כספים מהחשבון? בשורות הבאות נעסוק בקצרה בנושא הגבלה בחשבונות העו"ש.

חשבון מוגבל – מה זה אומר

חשבון עו"ש מוגבל, הוא חשבון שהבעלים שלו אינם יכולים להוציא המחאות המשוכות עליו. כל המחאה כזאת תידחה על הסף ברגע שתגיע לבנק. על פי חוק, ההגבלה בחשבון נמשכת שנה אחת, היא מתייחסת אך ורק להמחאות וכל שאר הפעילות בחשבון יכולה להימשך כרגיל. אבל המציאות מלמדת שהמצב איננו כך, והבנקים נוטים להקשות על הבעלים של חשבון מוגבל גם בדרכים אחרות. הלוואה בהוראת קבע למוגבלים בבנק היא בדיוק הפתרון במקרים כאלה, כיון שכאמור לא ניתן למשוך כסף או לחלק המחאות להחזרי ההלוואה. ההגבלה בחשבון נוצרת אחרי שעשר המחאות חזרו מפאת העדר כיסוי בחשבון, בתוך שנה אחת.

הלוואה בהוראת קבע למוגבלים בבנק והתנאים להגבלה בחשבון.

כאמור, חשבון שחזרו בו עשר המחאות בתוך שנה אחת הופך למוגבל. את השנה כאמור מודדים מרגע ההחזרה של ההמחאה הראשונה מפאת העדר כיסוי כספי, ועד להמחאה האחרונה שהוחזרה מאותה הסיבה. אם עברה יותר משנה מרגע ההחזרה של ההמחאה הראשונה, היא לא תיחשב במניין ההמחאות לקראת הגבלה בחשבון. כמו כן, אם המחאה חזרה בגלל סיבות טכניות שונות, גם היא לא תיחשב במניין ההמחאות כאמור, זאת, בתנאי שביום שבו הגיעה ההמחאה לפירעון, היתה בחשבון יתרה מספיקה לפרוע אותה, אילו היתה תקינה. הלוואה בהוראת קבע למוגבלים בבנק מאפשרת להם לקחת הלוואה, בלא צורך בהמחאות לביצוע ההחזרים. זה המקום להדגיש שלפחות בהתחלה, ההגבלה היא על החשבון ולא על הבעלים שלו.

אם יש לך עניין בקבלת הלוואה בהוראת קבע למוגבלים בבנק, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנו נשמח לחזור אליך ולהעניק לך הכוונה מקצועית על בסיס הידע הרב שנצבר אצלנו. אנשי המקצוע המיומנים שלנו ימצאו את הדרך להעניק לך את ההלוואה הנכונה והמתאימה ביותר עבורך.

מחשבה אחת

 1. blank גבי הגיב:

  היי החשבון שלי הוגבל השבוע האחרון מרוב צקים חוזרים ..
  ביגלל שאני דפוק ולא מתנהל נכון לצערי..אני אדם טוב ,מן השורה ..
  אבל אני חושב מחשבות לא טובות ולכלא אני לא ניכנס, גם לא הייתי..
  אני מחפש לצאת מזה, אני עובד, ותמיד עבדתי ..
  יש חשבון בנק שמתנהל מעל 7 שנים אצלי במרכנתיל ..
  אני צריך עזרה מסויימת עם הלוואה ..
  אבל הפעם שזה יהיה מסודר שיהיה לזה מטרה לסגור הכול לישר אותי טיפה ..אני לא עקום ..אבל מי לא יודע ..מה יש היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.