האם זה אפשרי?

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המגמה בקרב לווים ומלווים כאחד, להימנע ככל האפשר מהחתמה של לווים על מספר רב של טפסים, המכבידים על המלאכה ועשויים להלחיץ. המגמה לקחת הלוואה בהוראת קבע ללא טפסים הולכת ומתגברת, ובצדק רב מבחינת הלווים. מהי בעצם הלוואה ללא טפסים? כיצד ניתן להעניק הלוואה כזאת מצד אחד, אבל לשמור על טפסים חתומים, הוראת קבע תקפה וכל הזכויות של המלווים מצד שני? במאמר שלפניכם נעסוק בקשר שבין טכנולוגיות מתקדמות לבין הפחתת הצורך בטפסים מיותרים.

הלוואה בהוראת קבע ללא טפסים – מה זה בעצם

הלוואה בהוראת קבע ללא טפסים היא הלוואה שעל מנת לקבל אותה, אין צורך להתייגע בחתימה על מספר גדול של טפסים. בעבר הלא רחוק, קבלת הלוואה מכל סוג שהוא היתה כרוכה בחתימה על טפסים, כאשר כמות הטפסים הייתה מטורפת, ביחס למה שמקובל היום. עשרות חתימות, במקומות שונים בכל עמוד ועל גבי מספר גדול של עמודים, נדרשו גם לשם קבלת הלוואה בסכומים צנועים יחסית. ההלוואה בעידן המודרני חוסכת את החתימה, כאשר הלווה חותם על טפסים דיגיטליים, באמצעות אפליקציה או בשיטה אחרת. בין שאר הטפסים שהלווה חותם עליהם מסתתר גם טופס החתימה על הוראת הקבע ועל ההסכמה לכך שהמלווה ידלה פרטים כאלה ואחרים בנוגע לחשבון של הלווים.

כיצד להעניק הלוואה מהירה ולהבטיח את זכויות המלווה

כפי שכבר הוזכר לעיל, האמצעים הטכנולוגיים מאפשרים להחליף את מערכת החתימות על הלוואה למערכת אחרת, יעילה יותר. על פי החוק, מחויבים מוסדות בנקאיים למסור מידע על לקוחות שלהם, לפי בשה של גורם חוץ בנקאי. בנוסף, ישנה חברת קופאס בי די איי, המאגדת כל מידע הקיים לגבי לקוחות הבנקים ובכלל, תוך דגש על לקוחות בעייתיים מצד אחד, ולקוחות טובים מצד שני. הלוואה בהוראת קבע ללא טפסים יוצאת לפועל רק לאחר שהחוקרים וידאו שהסיכון בהענקת ההלוואה איננו גבוה, תועבר ההלוואה לחשבון הבנק של המלווים.

אם יש לך צורך בקבלת הלוואה בהוראת קבע ללא טפסים, זה המקום הנכון עבורך. כדאי להגיש בקשה כבר כעת ואנו נחזור אליך בהקדם. אנשי המקצוע שלנו יתאימו את ההלוואה הטובה ביותר האפשרית עבורך.

מחשבות על

  1. מעוניין בהלוואה בהוראת קבע

  2. blank נורית הגיב:

    מעוניינת בהלוואה של 20000

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.